NAJBOLJI NASTAVNICI BIVŠE JUGOSLAVIJE
KO SU NAJBOLJI NASTAVNICI REGIONA?
1.presjek, 10.januar, 2019.
2.presjek, 10.april, 2019.
U oba presjeka nalazi se 135 imena nastavnika koji su stekli uslove da ponesu Titulu Najbolji Nastavnik bivše Jugoslavije. Neki od njih su svečano preuzeli priznanja na prethodnim konferencijama, u Skoplju i u Budvi, a neki će to uraditi tokom nekih od narednih konferencija u nekoj od naših zemalja,
NAPOMENA: Prije svake konferencije NAJBOLJI NASTAVNICI, sa ovog spiska, dobijaju obavještenje u okviru nase FB stranice i FB grupe da je potrebno popuniti formular sa preciznim podacima za unos u diplome i potvrditi svoj dolazak na konferenciju (ukoliko nisu preuzeli svoja priznanja na nekom od prethodnih događaja). Svi oni, koji iz bilo kojeg razloga ne popune potrebne podatke, prije dolaska na samu konferenciju, neće biti u prilici da svečano preuzmu svoja priznanja tokom tog događaja, iako se nalaze na ovom spisku NN. Molimo sve NN da poštuju procedure prijave.
Pratite naše objave na društvenim mrežama.
- To su nastavnici koji imaju entuzijazam, bez obzira što se od entuzijazma ne živi, ali oni znaju da se uz njegovu pomoć opstaje u društvima koja ne čuvaju obrazovanje na vrhu ljestvice vrijednosti.
- To su nastavnici koji imaju moć inspiracije, kako za svoje učenike, tako i za kolege i sve one koji rade na svom cijeloživotnom usavršavanju.
- To su oni nastavnici kojima nije potrebna dobro opremljena učionica, urbana sredina ili iznadprosječni učenici, već su toliko rezilijentni da, svoj puni razvoj, mogu postići i u teškim uslovima.
- To su oni kreativni nastavnici, koji ni od čega stvaraju nešto, a to nešto inicira sledeće nešto, drugačije i još kreativnije.
- To su oni nastavnici koji druge motivišu da postanu bolji i bez zadrške im pomažu da sami sebe prevaziđu.
1.presjek, 10.januar, 2019.
- Aida Petrovska, OOU “Dimitar Miladinov”, Makedonija
- Ana Živković, OŠ “Čegar” Niš, Srbija
- Azra Šoše, OŠ" Bijelo Polje" Potoci, Mostar, Bosna i Hercegovina
- Biljana Veselinović, OŠ za učenike sa smetnjama u razvoju "Smeh i suza", Aleksinac, Srbija
- Biljana Vulović, OŠ "Sveti Sava", Toponica, Srbija
- Bojana Manić, OŠ "Sveti Sava" Pirot, Srbija
- Borko Petrovic, OŠ "Stevan Jakovljević, Paracin, Srbija
- Danijela Miličić Trebaticki, PU "Radost", Srbobran, Srbija
- Danijela Stefanović, OŠ "Vuk Kradžić" Žitkovac, Srbija
- Dobri Jovevski, OOU "ILINDEN" Kriva Palanka, Makedonija
- Dragana Arsić, JU OŠ "Sveti Sava" Foča, Bosna i Hercegovina
- Dušanka Vujičić, JU OŠ "Ratko Žarić" Nikšić, Crna Gora
- Đurđica Stojković, OŠ "Jovan Popović" Susek, Srbija
- Fatima Kličić, OŠ “Cazin I” Cazin, BiH
- Gjorgjina Dimova, OOU "Strasho Pindzur" Negotino, Makedonija
- Gordana Rackov, OŠ "Sveti Sava" Kikinda, Srbija
- Jadranka Klisarov, OOU “Blaze Koneski” Skoplje, Makedonija
- Jasmina Stojković, OŠ “Kralj Aleksandar I”, Novi Beograd, Srbija
- Jugoslava Lulić, Tehnička škola "9. maj" Bačka Palanka, Srbija
- XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
- Lejla Hujdur, “Srednja ekonomska škola” Sarajevo, Bosna i Hercegovina
- Lidija Nerandžić Čanda, Gimnazija "Veljko Petrović" Sombor, Srbija
- Ljiljana Ražnatović, OŠ “Pavle Rovinski” Podgorica, Crna Gora
- Maja Videnovik, OOU "Krste Misirkov" Skopje, Makedonija
- Marica Jurec, OŠ Zrinski Nuštar, Hrvatska
- Marina Andrijević Petrović, OŠ "Jugoslavija" Bar Crna Gora
- Marina Stanojlović Mirčić, OŠ "Ljuba Nešić", Zaječar, Srbija
- Marinko Petković, ŠOSO “Milan Petrović” Novi Sad, Srbija
- Mila Đačić, OŠ “Sveti Sava” Vrčin, Beograd, Srbija
- Milijana Petrović, Srednja škola "17. septembar" Lajkovac, Srbija
- Miljan G. Jeremić, Knjaževačka gimnazija, Knjaževac, Srbija
- Miomir Dejanović, OŠ "Svetozar Marković" Vranje, Srbija
- Mirjana Spasić, OŠ "3.oktobar" Bor, Srbija
- Mirsada Šabotić, Gimnazija,,30.septembar" Rožaje, Crna Gora
- Nada Kljajić, OŠ "Dositej Obradović" Opovo, Srbija
- Natalija Diković , OŠ "Petar Leković" Požega, Srbija
- Nedim Sivčević, OŠ “..Mejdan” Tuzla, Bosna i Hercegovina
- Nevenka Vulić, JU OŠ “Sutjeska” Podgorica, Crna Gora
- Olgica Spasojević, OŠ "Petar Leković" Požega, Srbija
- Olivera Leković, OŠ “Pavle Rovinski” Podgorica, Crna Gora
- Olivera Lučić, JU “Srednja ekonomsko- ugostiteljska škola,”Nikšić, Crna Gora
- Pavlinka Veljanoska, OOU “Goce Delčev” Negotino, Makedonija
- Sanela Jaganjac, JU OŠ “Mejdan" Tuzla, Bosna i Hercegovina
- Saša Čorboloković, OŠ "3.oktobar" Bor, Srbija
- Sava Kovačević, OŠ "Oktoih" Podgorica, Crna Gora
- Senada Đešević, JU SMŠ "Bećo Bašić" Plav, Crna Gora
- Slavica Gomilanović, OŠ "Đura Jakšić" Oreškovica, Srbija
- Slobodan Kaličanin, ESTŠ "Nikola Tesla" Kraljevo, Srbija
- Smilja Mrđa, OŠ “Osman Nuri Hadžić” Sarajevo, BiH
- Snežana Klepić, Gimnazija "Veljko Petrović" Sombor , Srbija
- Snežana Milojković, OŠ “Ivo Lola Ribar” Veliko Gradište, Srbija
- Snježana Bošković, JU OŠ “Olga Golović” Nikšić, Crna Gora
- Sonja Danilovska, OOU “Nikola Karev” Probishtip, Makedonija
- Stojanka Duducki, OŠ “Krste Misirkov” Kumanovo, Makedonija
- Suzana Delić, OŠ “Horvati” Zagreb, Hrvatska
- Svetlana Josifoska, OOU “Lazo Angelovski” Skoplje, Makedonija
- Tanja Vrečko, OŠ "Mladost", Novi Beograd, Srbija
- Tatjana Jurić, Gimnazija Banjaluka, Banja Luka, Bosna i Hercegovina
- Tatjana Kovačev, OŠ "Bora Stanković", Karavukovo Srbija
- Vesna Gagalovska, OOU “Todor Angelevski”, Makedonija
- Vladimir Majstorović, Prehrambeno ugostiteljska škola, Čačak, Srbija
- Željka Bojić, OŠ "Janko Veselinović" Šabac, Srbija
- Željka Zovko, OŠ “Ivan Gundulić” Mostar, BiH
- Zorana Matićević, Gimnazija “Patrijarh Pavle” Beograd, Srbija
- Zorica Ivanović, Tehnološka škola Paraćin, Srbija
2.presjek, 10.april, 2019.
- Adnan Islamovć, Gimnazija „Maarif Koledž", Sarajevo, BiH
- Aleksandar Đorđević Saša, PU '“Zvezdara”, Beograd, Srbija
- Aleksandar Stojković, OŠ „Sreten Mladenović Mika", Niš, Srbija
- Aleksandra Blazhevska, OOU "Jan Amos Komenski", Skoplje, Makedonija
- Aleksandra Danilovic, OŠ „Svetislav Golubović Mitraljeta", Batajnica, Srbija
- Amra Imširagić, Centar za obrazovanje, vaspitanje i rehabilitaciju slušanja i govora, BiH
- Ana Mladenović, OŠ „Branko Miljkovic", Niš, Srbija
- Ana Pertet, PU „Naša radost", Subotica, Srbija
- Aneta Velkoska, OOU „Braka Miladinovci”, Skopje, Makedonija
- Arijana Alispahić, JU OŠ „Sokolje", Sarajevo, BiH
- Biljana Drobnjak, Šabačka gimnazija, Šabac, Srbija
- Biljana B. Joksimović, JU OŠ „Vukašin Radunović“, Berane, Crna Gora
- Biljana Vukmanović, JU OŠ „Jugoslavija“, Bar, Crna Gora
- Danijela Bokan, JU Srednja strucna skola, Cetinje, Crna Gora
- Dijana Brusin, PU „Pava Sudarski” Novi Bečej, Srbija
- Dijana Dorfer Galijašević, JU OŠ „Safvet - beg Bašagić", Sarajevo, BiH
- Dragan Kreculj, OŠ „Jovan S. Popović", Beograd, Srbija
- Dragana Radoman, JU OŠ „Milija Nikčević", Nikšić, Crna Gora
- Edita Kevro, JU OŠ „Drežnica", BiH
- Fuada Cerić, JU OŠ „Todorovo", Velika Kladuša, BiH
- Gordana Janevska, OŠ „Dimitrije Todorović Kaplar", Knjaževac, Srbija
- Ile Mihajlovski, OOU „ Кiril i Metodij“ - Sveti Nikole, Makedonija
- Irena Mančić, OŠ ,,Sveti Sava" , Pirot, Srbija
- Ivančica Tajsl Dragičević, OŠ “Trnjanska”, Zagreb, Hrvatska
- Jasmina Mićić, Prva kragujevačka gimnazija, Kragujevac, Srbija
- Jasmina Srdanović, JU SŠ "Bećo Bašić"_Plav, Crna Gora
- Jelena Perunović Samardžić, JPU „Bambi”, Tivat, Crna Gora
- Jugoslav Spasikj, OOU „Krste Misirkov", Kumanovo, Makedonija
- Lejla Kovačević, Lejla Kovačević, JU OŠ “Lukavac Grad”, Lukavac
- Lucija Tasić, OŠ „Dragoljub Ilić“, Dračić- Valjevo, Srbija
- Lidija Videnović, OŠ ,,Jelica Milovanović", Sopot, Srbija
- Ljiljana Milović, JU OŠ „Anto Đedović”, Bar, Srbija
- Ljubica Pavlović, OŠ „Stojan Novaković", Šabac, Srbija
- Maja Andjelković Šeguljev, OŠ "Sveti Sava", Beograd, Srbija
- Marija Bastić, OŠ „Janko Veselinović", Beograd, Srbija
- Marijana Josipović Mirković, OMŠ „Josip Slavenski", Novi Sad, Srbija
- Marijana Kolarić, OŠ „Petefi brigada", Kula, Srbija
- Marija Perović Bogićević, JU OŠ "Dr Dragiša Ivanović" Podgorica, Crna Gora
- Marina Lakčević, OŠ „Vuk Karadžić“, Beograd, Srbija
- Matije Zorić, OŠ „Mihailo Žugić" Odžak, Pljevlja, Crna Gora
- Medisa Aljukić, JUOŠ „Humci", Tuzla, BiH
- Merisa Karic, JU za predškolski odgoj i obrazovanje „Naše dijete", Tuzla, BiH
- Milanka Berković, OŠ „Filip Višnjić", Beograd, Srbija
- Milica Andonović, OŠ „Vuk Karadžić“, Pirot, Srbija
- Milka Cerović, JU OŠ „Jovan Draganić", Nikšić, Crna Gora
- Milka Trimchevska, OU,,Brakja Ramiz-Hamid", Skoplje, Makedonija
- Nada Orbović, JU OŠ „Luka Simonović”, Nikšić, Crna Gora
- Natalija Budinski, OSŠ sa domom učenika „Petro Kuzmjak", Ruski Krstur, Srbija
- Natalija Savićević Mrvaljević, JU OŠ „Bogdan Kotlica", Boan, Šavnik, Crna Gora
- Nataša Anđelković, PU „11.april", Novi Beograd, Srbija
- Nataša Vrapčević, PU „Naša radost", Srbija
- Olivera Arizanović, Ekonomska škola Niš, Srbija
- Patricija Burazin, OŠ „Blage Zadre”, Vukovar, Hrvatska
- Sanela Adrović, JU OŠ ,,25.maj,,Rožaje, Crna Gora
- Sandra Grujevska, „Chekor po Chekor plus", Skoplje, Makedonija
- Sanja Pantovic, JU „Druga osnovna škola", Budva, Crna Gora
- Snežana Đorđević, OŠ ,,Đorđe Krstić'', Beograd, Srbija
- Stanka Badzakova, JDG „Veseli Cvetovi“, Skoplje, Makedonija
- Suada Karić, JU SŠP, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti, Sarajevo, BiH
- Tanja Bajraktarova, OOU „Stiv Naumov", Makedonija
- Tanja Đonlaga, JU OŠ „Olga Golović“, Nikšić, Crna Gora
- ValentinaTrajkoska, OOU „Sv. Kliment Ohridski“, Dracevo, Makedonija
- Vera Isailović, OŠ "Stevan Čolović", Arilje, Srbija
- Vera Joksimović, JU OŠ „Risto Ratković", Bijelo Polje, Crna Gora
- Vera Milićević, Tehnička škola, Loznica, Srbija
- Vesna Petrović, OŠ „Vuk Karadžić" Ripanj, Beograd, Srbija
- Violeta Miletić, Poljoprivredna skola “Šumatovac”, Aleksinac, Srbija
- Vlasta Cenić, OŠ “Vuk Karadžić“, Doljevac, Srbija
- Zorica Joksimović, JU „Druga osnovna škola", Budva, Crna Gora
- Zorica Mihajlović, OŠ „Mirko Jovanović", Kragujevac, Srbija
- Žaklina Ristovska, OOU „Braka Miladinovci“, Aerodrom, Skoplje, Makedonija
U oba presjeka nalazi se 135 imena nastavnika koji su stekli uslove da ponesu Titulu Najbolji Nastavnik bivše Jugoslavije. Neki od njih su svečano preuzeli priznanja na prethodnim konferencijama, u Skoplju i u Budvi, a neki će to uraditi tokom nekih od narednih konferencija u nekoj od naših zemalja,
NAPOMENA: Prije svake konferencije NAJBOLJI NASTAVNICI, sa ovog spiska, dobijaju obavještenje u okviru nase FB stranice i FB grupe da je potrebno popuniti formular sa preciznim podacima za unos u diplome i potvrditi svoj dolazak na konferenciju (ukoliko nisu preuzeli svoja priznanja na nekom od prethodnih događaja). Svi oni, koji iz bilo kojeg razloga ne popune potrebne podatke, prije dolaska na samu konferenciju, neće biti u prilici da svečano preuzmu svoja priznanja tokom tog događaja, iako se nalaze na ovom spisku NN. Molimo sve NN da poštuju procedure prijave.
Pratite naše objave na društvenim mrežama.